دو شرط امام‌خامنه‌ای برای ساخت امت‌سازی اسلامی + لینک دریافت

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، صد و چهل‌ و هفتمین شماره نشریه خط حزب‌الله منتشر شد.

در این شماره، نشریه خط حزب‌الله به‌ مناسبت پیام حج امسال رهبر انقلاب، در سخن هفته‌ خود با عنوان «وحدت و هوشیاری» به دو شرط رهبر انقلاب برای پیروزی بر نقشه دشمنان، و ساخت امت‌سازی اسلامی پرداخته است.

در بخشی از متن چنین می‌خوانیم: اگر تا چند سال قبل، نقشه‌‌ دشمن برای منطقه چندان مشخص نبود، با تحولاتی که در سال‌های اخیر روی داده، بر همگان مشخص شده است که «نقشه‌ این دشمن در این منطقه عمدتاً بر دو پایه استوار است… یکی عبارت است از ایجاد اختلاف، دوّمی عبارت است از نفوذ.» (1394/5/26) به دلیل همین سیاست ایجاد اختلاف است که «از وقتی ادبیات سنّی و شیعه در کلمات آمریکایی‌ها ظهور پیدا کرد، اینجا کسانی که اهل فهم و دقّت بودند نگران شدند؛ فهمیدند که یک کار جدید در شُرف انجام است و تحقّق پیدا کرد. ایجاد جنگ بین شیعه و سنّی سابقه دارد؛ انگلیسی‌ها در این کار ماهرند… لکن نقشه‌ای که امروز آمریکایی‌ها در این زمینه دارند، نقشه‌ خطرناک‌تری است.»(1394/10/8) بنابراین…

همچنین به‌‌همین مناسبت نشریه خط حزب‌الله در اطلاع‌نگاشتی با عنوان «تحقق کامل وعده الهی در راه است»، به 13 محور مهم پیام‌های حج رهبر انقلاب پرداخته است.

به بهانه‌ چاپ مجدد کتاب صلح امام حسن(ع) از سوی انتشارات انقلاب اسلامی، نشریه خط حزب‌الله در گزارش هفته‌ این شماره خود نیز به این پاسخ می‌دهد که «آینده انقلاب چگونه تضمین خواهد شد؟»

آقایان! با مردم گرم بگیرید و به میان آنها بروید، این روحیّه است که در هنگام خطر به داد کشور می‌رسد، جوان مؤمن و انقلابی در شرایط امروز کشور، چه کاری باید انجام دهد؟ کسانی که برای خودشان هیچ عیبی قائل نیستند هرگز اصلاح نخواهند شد، دنبال این نباش که رضایت گروه‌های خاص را به دست آوری، مدعیان آزادی حاضر نشدند پیام امام را منتشر کنند، بزرگ‌ترین خیانتی که به زن شده است و… عناوین بخش‌های دیگر نشریه‌ خط حزب‌الله است که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه، این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

صد و چهل‌ و هفتمین شماره‌ خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید شهید ناصر کاظمی تقدیم شده‌ است.

برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجامراجعه کنید.

برای دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه (A4) اینجا و برای دریافت نسخه‌ چاپ (A3) اینجا مراجعه کنید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *