تفحص از عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی کلید خورد

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در زمان تصدی‌گری علی ربیعی خبر داد و گفت: از نظر ما در این مدت فساد و تاراج بیت‌المال در این وزارتخانه صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

ادعاهای ربیعی درباره مجلس در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می‌شود

وی افزود: بررسی عملکرد صندوق بازنشستگی کشوری، صندوق فولاد کشور، سازمان تامین اجتماعی و همچنین صندوق بیمه عشایر و روستائیان چهار محور اصلی این تفحص است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح اهدف این تحقیق و تفحص، تصریح کرد: بر اساس این تفحص عملکرد وزارت کار در زمان وزارت علی ربیعی بررسی و تخلفات موجود را پیگیری می‌کنیم.

پورابراهیمی با بیان اینکه در حال جمع‌آوری امضا برای این تفحص هستیم، گفت: احتمالاً طرح تفحص پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس اظهار داشت: تحقیق و تفحص‌های دیگری مانند تفحص از تخلفات اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری در دستورکار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دارد، اما طرح تفحص اخیر به طوری تدوین شده که بازده زمانی 5 ساله و تمامی محور‌های باقی مانده را پوشش دهد.

انتهای‌پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *