خبر فیتیله‌ای درباره تعطیلات زمستانی امسال + جزئیات

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی‌اصغر مونسان در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز مصوبه خوبی در حوزه گردشگری داشتیم. بر این اساس جدول پیوست قانون تغییر کاربری اراضی اصلاح شد و سه مورد به آن اضافه شد.

بیشتر بخوانید:

کهن‌ترین سند درباره ایران یک نامه است/چرا در جهیزیه دختران رشتی پارو بود/حکایت هندوانه‌هایی با قیمت طلا

وی با بیان اینکه قبلا هتل‌ها از پرداخت عوارض معاف بودند، اظهار  کرد: براساس اصلاحاتی که امروز صورت گرفت، مجتمع‌های گردشگری، بوم‌گردی‌ها و مناطق نمونه گردشگری با مصوبه دولت به جدول قانون پیوست قانون کاربری اراضی اضافه شدند.

معاون رئیس‌جمهوری درخصوص آخرین وضعیت تعطیلات زمستانی مدارس نیز تصریح کرد: ما پیگیر این موضوع هستیم. وزارت آموزش و پرورش با این موضوع موافق است و امید داریم بتوانیم امسال اجرایی‌اش کنیم.

به گزارش سازمان میراث فرهنگی-مونسان ادامه داد: این اتفاق برای برخی مناطق مانند مناطق جنوبی که در فصل دوم سال ایام آب و هوای‌شان بهتر است، اتفاق خوبی است.

وی با بیان اینکه برای ایجاد اشتغال و رونق آن مناطق خیلی خوب است، عنوان کرد: «با وزیر آموزش و پرورش صحبت کردیم. امیدواریم به دلیل زمان کوتاه، این موضوع نیاز به مصوبه مجلس نداشته باشد.

معاون رئیس جمهوری در پاسخ به این پرسش که عده زیادی از مردم نسبت به نحوه برگزاری تورهای جام جهانی روسیه ابراز نارضایتی کرده‌اند، گفت: متاسفانه تورهای جام جهانی را فدراسیون فوتبال به‌طور مستقیم اجرا کرد و همه چیز از عهده ما خارج بود.

مونسان در عین حال تصریح کرد: اگر شکایتی از طرف مردم درمورد عملکرد این تورها انجام شود آن را پیگیری می‌کنیم، اما در مجموع، فدراسیون فوتبال این تورها را سهمیه بندی و اجرا کرده و باید پاسخگو باشد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *