فرشته کوچولو در" کما"

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، طی تماسی که با مددکار اجتماعی موسسه برقرار می‌شود، راهی یکی از بیمارستان‌های تهران در مرکز شهر می‌شویم.وقتی به بیمارستان میرسیم با اعلام نام بیمار به مسئولان بیمارستان وارد بخش می‌شویم.

نرگس رضاعلی مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهرآفرین با اشاره به شرایط  فرشته می‌گوید: چندی پیش کودک یکساله‌ای با شرایط نامناسب و بیهوش به بیمارستان انتقال داده می‌شود.

وی بیان می‌کند: پس از معاینه کودک توسط پزشکان مشخص می‌شود که پای کودک دچار سوختگی شدیدی شده است که البته دلیل آن نیز مشخص نشد.

رضاعلی می گوید: پس از معاینه فرشته توسط پزشکان و اخذ آزمایشات از کودک مشخص می‌شود که وی مواد مخدر استفاده کرده است.

در پی اثبات این موضوع،  پدر و مادر فرشته مورد سوال و جواب قرار گرفته و و این در حالی بود که در ابتدا آنها این موضوع را انکارمی‌کردند.

با ورود مسئولان قضایی و انتطامی و ادامه سوالات از پدر و مادر فرشته، آنها عنوان کردند که در پی سوختگی پای فرزندش یکی از اقوامشان مقداری شیره تریاک روی پای فرزندشان ریخته تا درد پای وی تسکین یابد و همین امر باعث به کما رفتن فرشته شده است.

اما این پایان داستان نبود چرا که در ادامه مشخص شد که در پی سوختگی پای فرشته، پدر و مادرش به وی مواد مخدر داده‌اند.

با مراقبت پزشکان در حال حاضر خطر جانی فرشته را تهدید نمی کند اما شرایط برای ادامه زندگی فرشته در نزد پدر و مادرش نگران کننده است و هر لحظه ممکن است اتفاق دیگری برای این کودک یکساله رخ دهد. مددکار مهرآفرین به همراه تیم حقوقی موسسه در صدد واگذاری کودک به بهزیستی هستند امیدواریم مجلس محترم سریعتر جهت تصویب لایحه حمایت از کودکان گام بردارد تا کمتر شاهد حوادث از این دست باشیم و پرپر شدن کودکان بی گناه را توسط والدین  معتاد شاهد نباشیم .

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *