پیچ و خم‌های اداری در بانک‌ها کارآفرینان را خسته کرده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، امیر خجسته عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال استان همدان اظهار داشت: در جبهه اقتصادی نباید عقب نشینی کرد و برخورد ضعیف داشت بلکه باید قدرتمند ظاهر شویم.

وی با بیان اینکه در استان بخش خصوصی و دولتی به همراه هم می‌توانند تحول ایجاد کنند گفت: تمام شرایط نیز برای حل مشکلات اقتصادی فراهم است و باید برای ایجاد اشتغال عزم راسخ داشت.

خجسته با بیان اینکه جمهوری اسلامی امن‌ترین کشور دنیا است، گفت: در اربعین حسینی قدرت‌نمایی اسلام نمایان شد و آمریکا و استکبار را عصبانی کرده است که برآمده از عشق حسینی بوده است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: رفت و آمد زیاد وزیر کار در مجلس به دلیل اهمیت اشتغال در کشور است.

خجسته با اشاره به اینکه مدیران استان باید خستگی ناپذیر باشند افزود: یک شیوه نامه واحد و اثرگذار در کشور ایجاد شود و در راستای تسهیل کردن اشتغال‌زایی مجلس آمادگی دارد تا طرح های یک فوریتی و دو فوریتی را تصویب کند.

وی با بیان اینکه مبانی اشتغال بر عهده مسئولان نظام، مجلس و دولت است افزود: موانع اشتغال قاچاق است وقتی شغل ایجاد کرده و جنس چینی را با نصف قیمت وارد کشور می‌کنیم به اشتغال ضربه سنگینی وارد کرده‌ایم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید جلوی قاچاق را گرفت چرا که سبب تشدید بیکاری می‌شود البته  این موضوع در مجلس به شدت پیگیری می‌شود و بر سر این موضوع محکم ایستاده‌ایم  و تا کنون نیز دو الی سه جلسه غیر علنی را برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه جنس بی کیفیت چینی اقتصاد کشور را فلج کرده است، گفت: از بانک‌های خدمات‌رسان به مردم قدردانی می‌کنم.

خجسته با اشاره به ایجاد برخی  پیچ‌ و خم‌ها توسط بانک‌ها و نیز برخی کارمندان بانک‌ها که نظر شخصی خود را مبنا قرار داده و موانع را ایجاد می‌کنند، افزود: بانک‌ها بایداز پیچ و خم‌های اداری عبور کنند چراکه کارآفرین به خاطر این پیچیدگی‌ها خسته شده‌اند.

 خجسته با بیان اینکه فارغ التحصیلان ما مهارتی نیستند تصریح کرد: برای حل مشکلات پتروشیمی همدان پیگیری‌ها تا حدی بوده که 30 جلسه برگزار شد و برخی فکر می‌کنند نکند این موارد منافعی را برای پیگیرشوندگان به دنبال داشته باشد اما اینگونه نیست و آنها دلسوز نظام هستند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با گرایش‌های سیاسی کاری نداریم، افزود: هر کسی که برای کار کردن به میدان بیاید مورد حمایت قرار می‌گیرد که نمونه آن حمایت از دکتر غلامی برای انتخاب به عنوان وزیر علوم بود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *