توصیه مهم به زائرانی ایرانی مانده در کربلا

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، سیدعلی مرعشی اظهار داشت: از ظهر روز اربعین در عراق (امروز، جمعه) درمانگاههای بین‌راهی هلال احمر جمع‌آوری خواهد شد و درمانگاههای موقت سامراء و کاظمین و درمانگاه موقت هلال احمر در هتل ملاک، یکشنبه جمع‌آوری خواهد شد.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر عنوان کرد: همچنین بخش درمانی هلال احمر در بیمارستان الحسین(ع) و السفیر نیز روز یکشنبه به کار خود پایان خواهد داد و چادر درمانی هلال احمر در جمهوری و چادر عتبه در باب قبله امام حسین(ع)، امروز جمع می‌شود.

مرعشی با اشاره به اینکه درمانگاههای دائمی هلال احمر در عراق به‌قوت فعال خواهند ماند، گفت: با توجه به پیش‌بینی ماندن برخی از زائران در عراق مقرر شده است تا در درمانگاه هتل نجم با تعداد پزشک بیشتری ارائه خدمت شود و لذا گروه درمانی جدید از یکشنبه به عراق می‌آیند و تیم دوهفته‌ای تا پایان ماه صفر خدمات لازم را به زائران ارائه می‌کنند.

وی با توصیه به زائران مبنی بر اینکه برای خروج از کربلا عجله‌ای نداشته باشند، تأکید کرد: شمار زیادی از زائران در 15 روز اخیر وارد کربلا شده‌اند و اگر این تعداد یکباره قصد خروج داشته باشند؛ قطعاً با مشکلات بسیاری مواجه خواهند شد؛ لذا توصیه اکید این است که زوار با حفظ آرامش و به‌مرور به کشور بازگردند.

انتهای پیام/*

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *