آمار قربانیان آزار جنسی بوش پدر به 2 زن بازیگر رسید

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اینترنتی “دد اسپین”، هیتر لیند بازیگر زن آمریکایی اوایل هفته جاری با انتشار پستی در اینستاگرام که بعدا حذف شد، اعلام کرد که جورج اچ دبلیو بوش رئیس جمهور سابق آمریکا وی را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

وی در این باره نوشت: او از روی ویلچرش و در حالی که همسرش باربارا بوش در کنارش بود، من را از پشت لمس کرد. او برای من یک لطیفه زشت تعریف کرد و بعدا در حالی که همه مشغول عکس گرفتن بودند، دوباره من را لمس کرد.

ظاهرا این پایان ماجرا نبوده است. جوردانا گرولنیک بازیگر نیویورکی نیز قضیه مشابهی دارد که تفاوت چندانی با داستان هیتر لیند ندارد.

وی در این باره گفت: امروز صبح قضیه مربوط به هیتر لیند از سوی تعداد زیادی از افراد برای من ارسال شده است. و من نگران آن هستم که قضیه من هم کاملا مشابه باشد.

شایعات مربوط به آزار و اذیت جنسی بازیگران زن توسط جورج بوش پدر برای مدتی است که در محافل مختلف جریان دارد. بیش از یک سال قبل، یک خبرچین اطلاعاتی را درباره حادثه هیتر لیند در اختیار پایگاه اینترنتی دد اسپین قرار داد. به ما گفته شد که بوش در جریان یک عکسبرداری، هیتر لیند را مورد آزار جنسی قرار داده است.

در جریان بررسی های به عمل آمده توسط این پایگاه اینترنتی، مشخص شد که دو بازیگر زن یعنی لیند و گرولنیک، بوش را به ازار و اذیت جنسی متهم کرده اند. در آن زمان یعنی آوریل 2014 میلادی، این افراد حاضر به پاسخ دادن به درخواست های این وبسایت درباره اتهامات مطرح شده علیه بوش نشدند. امروز پس از فاش شدن قضیه هیتر لیند، گرولنیک نیز حاضر شده است تا داستان خودش را بگوید.

در اوت 2016 میلادی، گرولنیک در حال بازی در تئاتر گوژپشت نتردام بود. رئیس جمهور سابق آمریکا نیز که در منطقه ای در نزدیکی نمایش این تئاتر تابستان خودش را سپری می کرد و بارها این نمایش را دیده بود، پس از پایان نمایش به پشت صحنه رفته و گرولنیک به همراه سایر بازیگران برای عکس گرفتن با او جمع شدند.

گرولنیک گفت: سایر بازیگران به من گفتند که بوش سابقه بدی در نوازش و آزار و اذیت جنسی در زمان عکس گرفتن دارد ولی من این مساله را جدی نگرفتم. من تصور می کردم فردی که روی ویلچر است چگونه می تواند به من آزار برساند؟

وی در ادامه افزود: همگی دور بوش و همسرش جمع شدیم تا عکس بگیریم، من سمت راست بوش ایستادم. وی با دست راستش من را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد. در حالی که همه برای عکس لبخند می زدند، بوش پرسید، می خواهید بدانید جادوگر مورد علاقه من کیست، و در ادامه گفت: David Cop-a-Feel!

گرولنیک اظهار داشت: بقیه با لبخندی مودبانه ولی از روی نارضایتی از اتاق بیرون رفتند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *