آرژانتین با توقف خانگی در خطر حذف قرار گرفت/ بازگشت رویایی پاراگوئه و پیروزی شیلی

به گزارش خبرگزاری تسنیم در ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در قاره آمریکای جنوبی، از ساعت 3 بامداد امروز (جمعه)  به وقت کشورمان سه مسابقه برگزار شد که در مهمترین آنها آرژانتین در خانه خود برابر پرو با تساوی بدون گل متوقف شد تا شرایطش برای صعود بدتر از گذشته شود.

آرژانتین که برای افزایش شانس صعود خود به جام جهانی به سه امتیاز این بازی خانگی نیاز مبرمی داشت به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست پیدا نکرد تا مسی و یارانش آخرین امیدهای خود برای رسیدن به روسیه را در هفته آخر جستجو کنند.

در دیگر دیدار همزمان شیلی با نتیجه 2 بر یک از سد اکوادور گذشت. ادواردو وارگاس (22) و الکسیس سانچس (86) برای میزبان گل زدند و تنها گل اکوادور توسط رناتو ایبارا (84) به ثمر رسید.

کلمبیا هم در خانه در حالی که با گل دقیقه 79 فالکائو از پاراگوئه پیش بود دو بار در دقایق 89 توسط اسکار کاردوسو و 2+90 توسط آنتونیو سانابریا دروازه‌اش باز شد تا با نتیجه 2 بر یک تن به شکست بدهد.

با نتایج رقم خورده در این گروه برزیل که پیش از این صعودش به جام جهانی را قطعی کرده با 38 امتیاز از 17 بازی صدرنشین است، اروگوئه، شیلی و کلمبیا به ترتیب با 28، 26 و 26 امتیاز دوم تا چهارم هستند و پرو و آرژانتین هر دو با 25 امتیاز در رده‌های پنجم و ششم قرار گرفته‌اند.

بدین ترتیب در هفته پایانی رقابت 6 تیم برای کسب 3.5 سهمیه صعود بسیار حساس خواهد بود. علاوه بر برزیل، سه تیم دیگر این گروه به صورت مستقیم به جام جهانی می‌روند و تیم پنجم گروه باید راهی دیدار پلی‌‌آف شود. با نتایجی که امروز رقم خورد وضعیت گروه پیچیده و آرژانتین به عنوان یکی از مدعیان همیشگی با خطر حذف و عدم صعود به جام جهانی 2018 مواجه شد. مسی و یارانش در هفته پایانی این مسابقات بامداد چهارشنبه 19 مهر میهمان اکوادور خواهند بود.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *