خانم هاشمی! انتظار می‌رفت به عنوان یک فرهیخته دانشگاهی صحبت کنید

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد تهران جنوب با صدور نامه‌ای به سخنان فاطمه هاشمی درباره امام (ره) واکنش نشان داد.

در بخشی از این نامه با اشاره به دلیل انتخاب وی (فاطمه هاشمی) به عنوان سخنران مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی در این واحد دانشگاهی آمده است: پس از مشورت با دوستان برای انتخاب سخنران در مجلس یادبود مرحوم ابوی که توسط انجمن اسلامی دانشجویان برگزار شده بود؛ به این نتیجه رسیدیم که برازنده است که سرکار عالی افاضه فرمایید، چرا که کسی از شما مطلع‌تر به زوایای علمی، اجتماعی و سیاسی مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نبود.

این نامه می‌افزاید: انتظار می‌رفت سرکار به عنوان یک فرهیخته دانشگاهی صحبت کنید، به عبارت دیگر منطقی و علمی بحث را دنبال کنید و گرفتار سخنان دو پهلو که متأسفانه دستاویز رسانه‌ای شده، نگردید که ناگزیر به توجیه آن شوید. طبیعی است ساده‌زیستی حضرت امام (قدس سره) و حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله العالی) زبان زد خاص و عام است، خدشه‌دار کردن آن جز خوشحال کردن دشمنان سوگند خورده انقلاب اسلامی نتیجه‌ای ندارد. به امید آنکه بیش از پیش آثار فرهیختگی در رفتار و گفتار سرکار عالی موجب افزایش بینش و شناخت جوانان و دانشگاهیان نسبت به ارکان و شخصیت‌های نظام شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *