توصیه سندرز به ترامپ؛ دست از دروغگویی بردار

سندر در حساب کاربری توییتر خود نوشت: پرزیدنت ترامپ نمی تواند به دروغ، دروغ و دروغ ادامه دهد. این کار، منصب رئیس جمهوری و جایگاه ما در جهان را تنزیل می بخشد.

وی در توییت دیگری آورد: ترامپ گفت که سه تا پنج میلیون نفر به طور غیرقانونی (در انتخابات ریاست جمهوری) رای دادند و اینکه پیروزی وی، بزرگترین پیروزی کالج الکترال از زمان رونالد ریگان بود که هر دو، دروغ است.

سندرز در ادامه نوشت: ترامپ گفت که به نظر می رسید یک میلیون و پانصد هزار نفر در مراسم تحلیف وی شرکت کردند، که حتی نزدیک به این رقم هم نبود. ترامپ همچنین از خیلی قبل تر از رئیس جمهوری شدن دروغ می گفت، زمانی که کوشید اولین رئیس جمهوری سیاه پوست ما را با توطئه اصالت از مشروعیت بیندازد.

وی در پایان یادآور شد: چنانچه ترامپ به طور بی شرمانه ای به دروغگویی ادامه دهد، آمریکا در سراسر جهان مورد تکریم قرار نمی گیرد و جدی گرفته نمی شود.

توییت های سندرز در پاسخ به توییت اخیر ترامپ در مورد اوباما ارسال شد. ترامپ در توییت خود نوشته بود: پرزیدنت اوباما چقدر سطح خود را تنزل داده که تلفن های من را در جریان دوره مهم انتخاباتی شنود کرده است. این همان واترگیت در دوره نیکسون است. (اوباما) آدمی بد (یا بیمار) است!

5252

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *